Visos kategorijos

Naujienos

Tu esi čia : Pagrindinis> Naujienos

Kas yra karbido įdėklai?

Laikas: 2023-04-07 Pataikymai: 16

Pjovimui dažniausiai naudojame peilius, tarka, žirkles, pieštukų drožtukus, pjūklą ir pan. Ar žinote, kaip šie gaminiai gaminami?

Jie taip pat pagaminti iš pjovimo įrankių. Šie pjovimo įrankiai turi bendrą savybę – jie visi keičia daiktų formą pjaustydami ir gamindami drožles.

Kaip žinome, pjovimo įrankiai yra įrankiai, kurie pjausto daiktus, kad įgautų norimą formą, pjovimo įrankiai kasdieniame gyvenime pjausto vaisius, daržoves ir medieną. Tačiau pjovimo įrankiai, kuriuos gamina Zhuzhou Lifa cementuoto karbido pramoninė Co.Ltd, pjauna kietesnes medžiagas, tokias kaip plienas, nerūdijantis plienas, ketus.

GAMYBOS PROCESAS KIETINIO ĮRANKIAI

图片 1_ 副本

Pažiūrėkime, kaip vyksta karbido gamybos procesas.

Pirmiausia sumaišykite volframo karbidą su kobaltu, kad gautumėte miltelius, kurie gali būti klasifikuojami kaip žaliavos. Granuliuotas mišinys supilamas į štampavimo ertmę ir presuojamas. Jis suteikia vidutinio stiprumo, kaip kreida.

Toliau presuoti kompaktai dedami į sukepinimo krosnį ir kaitinami maždaug 1400° temperatūroje. Gaunamas cementuotas karbidas.

Po sukepinimo turinio tūris gerokai sumažėja.

Be to, cementuoto karbido kietumas yra tarp deimanto ir safyro, o svoris yra maždaug dvigubai didesnis nei geležies.

Tada kaip pjaustyti šį kietą cementinį karbidą?

Kas yra Pjovimas?

图片 2

Paveikslėlis dešinėje rodo pjovimo briaunos būklę apdirbant. Pjovimo briauna nupjauna ruošinį ir susidaro drožlės. Dėl smūgio ir trinties temperatūra pjovimo briaunos viršuje pakyla iki 800°C.

Sėkmingiausios yra cementinio karbido rūšys, kurios gali atlaikyti šią aukštą temperatūrą.

Įvairių konfigūracijų karbidas yra populiariausias ir vadinamas indeksuojamaisiais įdėklais. Indeksuojami įdėklai naudojami įvairių formų laikikliams ir parenkami pagal ruošinio formą ir pjovimo režimą.

1.SUKIMAS

图片 3

Išorinis laikiklis ir vidinė gręžimo juosta gamina apvalios formos ruošinius. Apdirbimo procesai, kuriuose naudojami laikikliai arba gręžimo strypai, vadinami tekėjimu, o jo pagrindinė charakteristika yra tai, kad ruošiniai sukasi.

Tekinimo staklės vadinamos tekinimo staklėmis.

2.FREZAVIMAS

图片 4

Dešinėje nuotraukoje esantis įrankis yra frezavimo įrankis. Frezavimo įrankius galima suskirstyti į du tipus ; vienas yra paviršinis frezavimas, kurio metu apdirbamas ruošinio paviršius, o kitas yra galinis frezavimas, kuris atlieka įpjovų frezavimą ir kt. Apdirbimo režimai, kuriuose naudojami frontaliniai ir galinės frezos yra vadinamos frezavimo operacijomis, o jos pagrindinė charakteristika yra ta, kad įrankiai sukasi. Frezavimui naudojama mašina vadinama frezavimo staklėmis.

3. GRĖŽIMAS

图片 5

Dešinėje esančioje nuotraukoje yra įrankis, kuris ruošiniuose daro apskritas skylutes ir vadinamas grąžtu. Indeksuojamo įdėklo tipo grąžtai ir lituoti grąžtai daro santykinai dideles skyles, o kietieji grąžtai – mažesnes. Pagrindinė gręžimo savybė yra ta, kad jį galima naudoti tiek frezavimo, tiek tekinimo staklėms.

SANTRAUKA

Kaip minėta pirmiau, pjovimo režimą sudaro trys pagrindiniai stiliai; tekinimas, frezavimas ir gręžimas. Pasirinkus tinkamą pjovimo įrankį pagal pjovimo režimą, galima efektyviai apdirbti kietuosius metalus.

Šiandien cementinio karbido įrankiai tapo pagrindine priemone padidinti metalo pjovimo našumą, o moksliniai tyrimai nuolat kuria naujus produktus, skirtus tikslesniam ir greitesniam apdirbimui, siekiant sumažinti gamybos sąnaudas.

Zhuzhou Lifa Cemented Carbide Industrial Co Ltd yra Zhuzhou mieste, didžiausiame cementuoto karbido gaminių gamybos centre Azijoje. Gaminame visų rūšių karbido įdėklai daugiau nei 20 metų geros kokybės ir gana konkurencinga kaina.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų, susisiekite su mumis. Ačiū.


Karščiausios kategorijos